Jdi na obsah Jdi na menu
 


  Jak jsem začala vyrábět ozdoby z korálků

Jak jsem se dostala k výrobě vánočních ozdob?před několika lety jsme s maminkou před Vánocemi prohlížely ozdoby,mezi kterými byly i staré korálkové ozdoby.Některé už byly poškozené - budˇ rozbité nebo mírně opálené :-).Tak jsme si řekly,že by bylo dobré je opravit a vrátit jim někdejší krásu.Nakoupila jsem stříbrné perličky různých tvarů a drátky,a pustila se do toho.

Někde bylo potřeba vyměnit nebo přidat perličku,někde jsem musela dát nový drátek aby ozdoba držela pohromadě,a některou jsem musela předělat komplet celou.                                                                                         

 

Obrazek

      

Obrazek    Obrazek     Obrazek    Obrazek

 

Obrazek     Obrazek    Obrazek    Obrazek

 

Tyto opravy starých ozdob mně moc bavily,tak jsem se pustila do výroby i nových.  

Obrazek

   

Obrazek

  Práce s perličkami mně tak chytla,že přibývaly další a další ozdoby.

 

 

 

 

Obrazek

   

Obrazek

                            a další a další......

Obrazek

Obrazek

     

Obrazek    Obrazek    Obrazek    Obrazek

Obrazek    Obrazek    Obrazek    Obrazek

Obrazek    Obrazek    Obrazek    Obrazek

Obrazek    Obrazek    Obrazek    Obrazek

Obrazek    Obrazek    Obrazek    Obrazek

Obrazek    Obrazek    Obrazek    Obrazek

Obrazek    Obrazek    Obrazek    Obrazek

Obrazek    Obrazek    Obrazek    Obrazek

Obrazek    Obrazek    Obrazek    Obrazek

a tedˇ jiná barva

Obrazek

 

Čím více ozdob jsem měla vyrobených,tím víc mě to bavilo.Na těch obrázcích je jen malý vzorek 

Obrazek

Obrazek

Doufám,že se vám moje ozdoby budou líbit.

Kamarádka mi poslala odkaz na návod na stromeček z korálků.Já jsem ho zatím nevyzkoušela,tak sem nemůžu dát foto,ale aspoň ten odkaz.

http://www.vsehobby.ru/jolochka_iz_rubki.html

 

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Re: Re: popis na výrobu andílka z korálků

(Jana, 21. 11. 2010 12:10)

Omlouvám se,že jsem zapomněla smazat tento komentář.Návod na andílka i jeho fotky jsem musela odstranit.Napsala mi autorka andílka,podle kterého jsem dělala návod,že ten andílek je jen její a já ho musím odstranit,jinak uplatní svá autorská práva,ale sama nemá zájem tento návod zveřejnit.
Včera jsem udělala svého andílka i s návodem :-) a hned jak bude chvilka času,zpracuji fotky a napíšu k nim popisky a zveřejním.Přeji hezký den.Jana

koralky

(Ála, 15. 11. 2010 17:27)

Je to opravddu moc pěkné. Já jsem našla pěkné stránky http://koralky.stoklasa.cz/

pro Rerynku i ostatní

(Jana, 4. 11. 2010 14:36)

Stromeček z korálků jsem ještě nedělala,ale dnes mi poslala kamarádka odkaz na návod na právě tento stromeček.Mám z něj velkou radost a brzy vyzkouším.Tady je ten odkaz http://www.vsehobby.ru/jolochka_iz_rubki.html
A taky bych chtěla poděkovat za milá slova chvály všem.

koralky

(martahudecova, 2. 11. 2010 18:00)

je to velmi krasne

dotaz

(rerynka, 23. 10. 2010 12:50)

Chtěla bych se zeptat jak se to dělá nebohla by ste zde dát nějáký navod k výrobě vánočních stromečků z perliček??

barevný papír

(Marketa Vavřinová, 16. 10. 2010 9:59)

Kde a proč?Ptali jse mě všichni když jsem začala vyrábět z barevných papíru ale ja jsem věřila že to děti zaujme a měla jsem pravdu začali jsme vyrábět ruzné postavičky a všichni mě obdivovali že to zvladam a tak jsem se do toho dala a jdeto dal tak furt vyrábím fur až do těd a furt mě to mě baví jsem spokojena asvět de dál.

úžasné výtvory

(miriam, 8. 10. 2010 10:33)

Nad těmito stránkami může člověk jen zírat s otevřenou pusou tak jako já..doufám, že se mi taky podaří něco alespoň malinko podobného. Opravdu jste velice ale velice mooooooc šikovná.

Rautis z Poniklé

(Bára Kulhavá, 28. 6. 2010 12:18)

Dobrý den, náhodou jsem narazila na vaše stránky - moc hezké. Jsem přímo z firmy Rautis v Poniklé, kde dodnes vyrábíme duté skleněné perličky skoro stejně, jako před sto lety... Na www.rautis.cz jsme teď otevřeli "kreativní dílnu on-line", kam postupně dáváme i návody na výrobu ozdob. Rádi tam také zveřejníme fotky vašich výtvorů :-)). bara@rautis.cz

krásno

(Jindra, 17. 2. 2010 7:04)

krásné,nápadité,zkrátka nej.....Klobouk dolů.

Prosba

(Petra, 29. 1. 2010 19:51)

Dobrý den, náhodou jsem se dostala na vaše stránky a výroba vánočních ozdob mě velmi zaujala. Už včera jsem si koupila první korálky a vyzkoušila si vytvořit zvoneček podle vašeho návodu - a podařilo se. Ráda bych sehnala další předlohy, ale nevím kde hledat. Tak bych vás chtělo požádat o typ - nebo jestli nemáte nějaké k přeposlání - moc vám děkuji.
hanykyrova.petra@seznam.cz

prosba

(Věra, 25. 1. 2010 15:27)

máte nádherné výrobky... Taky ve volných chvílích ráda něco tvořím -keramiku, háčkuju zvonečky, motýlky,...teď mě chytlo tvoření vánočních ozdob. Mám vytisknuté z http://www.czechbeadwork.net nějaké návody, ale už se na tyto www s návody nemohu nějak dostat. Neznáte nějakou podobnou prýma stránku s pěknými návody na korálkové vánoční ozdoby nebo nemáte něco na poslání staženého či oskenovaného s postupy podle čeho tvoříte? Moc děkuji Věra
vohlidalovi@seznam.cz
tip já objednávám korálky z http://www.koralek-obchod.cz/

Děkuji

(Jana, 13. 1. 2010 12:11)

Moc vám všem děkuji za milá slova.Ruční práce jsou pro mě relax a nepostradatelná náplň volného času.Korálkování jsem teď trochu zanedbávala,pletení z papíru odsunulo všechny moje záliby na ,,druhou kolej" Přeji všem krásný a úspěšný nový rok 2010 a hodně hezkého tvoření.Jana

Ozdoby z perliček

(Ludmila, 1. 1. 2010 2:08)

Je to moc hezké,také dělám andělíčky a hvězdičky jen tak pro radost pro rodinu a věřte,že je to ten nejlepší relax.Jako malá jsme mněli ozdobu z perliček i domeček,nákupní tašku,složitou hvězdu.....až koupím vhodné perličky také si to vyrobím.Je dobře,že je internet-vše se tu najde.Moc zdravím v novém roce a všem praculenkám přeji rastnou a úspěšnou práci v korálkových ozdobičkách.

perličky

(market, 27. 12. 2009 22:27)

to je nádherné taky,mě pohltily perličky ale doma nemám nic protože vždycky to podaruji,nejraději dělám andělíčky pro štěstí

Znovu komplex

(Eliška, 20. 12. 2009 20:42)

Tedy, jak již jsem psala u toho háčkovaného, oči vytřeštěné. Mám po mamince též několik starých ozdob. Hned se pustím do jejich opravy. Škoda, že jsem neotevřela tyto stránky dřív. Vánoce mohly vypadat úplně jinak. Opravdu nádhera. Máte fantazii. Nejhezčí ozdoby, co jsem kdy viděla.

Krása

(Lidmila, 15. 12. 2009 10:05)

Vážená paní Holubová! Navštívit Vaše webové stránky a vidět všechnu tu nádheru, to je zážitek nad jiné silný! Jste mimořádně šikovný člověk a jen lituji, že pro velkou vzdálenost Vás nemohu poznat osobně. Děkuji.

hezký

(Bára, 14. 12. 2009 14:09)

Máš to moc hezký já sama bych nic takovýho nikdy nezvládla.Poklona

Úžasné

(Anolka, 24. 11. 2009 17:29)

chtěla bych něco podobného zkusit, ale potřebuji konkrétní ukázky. Návody mi nic neříkají a většinou odradí .

Jééééééééééééé

(Niki, 22. 11. 2009 20:27)

Máš to opravdu krásné.

Pochvala

(Peťa S., 21. 11. 2009 20:03)

Jsi velká šikulka, nádherné kousky, taky se pokoušíme doma vyrábět, ale pořád máme co dohánět, díky za inspiraci i povzbuzení při pohledu na tak krásné výtvory. Hodně dalších povedených kousků (-: